Сумська територіальна організація

DSCN5554

До громадської приймальні Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» звернулися мешканці Засулля з питанням ремонту доріг в мікрорайоні. Вже більше року засульчани оббивають пороги  держустанов з заявами відремонтувати дороги на їхніх вулицях. Та комунальні  структури лише займаються відписками  та обіцянками. Тому мешканці звернулися до депутата міської ради від БПП Володимира Роздобудька з проханням допомогти прискорити вирішення цього вкрай важливого питання.

Враховуючи ситуацію, депутат БПП ініціював виділення коштів на ремонт доріг з місцевого бюджету та залучення спонсорської допомоги.

DSC_1534

Як заявив Володимир Роздобудько, що для того, щоб ремонт доріг був якісним, важливо задіяти бюджети різних рівнів, забезпечувати депутатський контроль у виконанні робіт Служби ремонту автомобільних доріг. За його словами, такий підхід вже приніс в Ромнах гарний результат.

DSC_1531

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України