Сумська територіальна організація

WP_20171023_10_06_54_Pro

За ініціативи Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» проведено зустріч з громадянами району щодо доцільності  та переваг реформи децентралізації в Україні. На зустрічі було розглянуто плюси реформи та за рахунок чого виграють громади.

Одним з питань, що хвилювало присутніх – це відсутність закону про передачу земель за межами населених пунктів в управління або розпорядження громади. ОТГ не мають важелів впливу на орендарів землі, не можуть переукласти договори оренди, переглянути ставки орендної плати, адже в селах, плата за оренду землі становить більше половини надходжень до їхнього бюджету.

То ж зійшлись на тому, що   потрібно провести величезну законодавчу роботу, впроваджуючи результати на практиці, налагоджувати процеси на місцях. Адже на даний час ми навчаємось на прикладах новостворених громад в інших районах і бачимо переваги даного процесу. Також на зустрічі обговорили переваги медичної реформи.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України