Сумська територіальна організація

DSC 1012

Днями в Роменській центральній міській бібліотеці ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася зустріч з українським письменником і журналістом, політологом та істориком Дмитром Шурхалом, на якій він презентував свою нову книгу «Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії».

«Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії» –  це роздуми автора про те, якою Україна могла би бути, але випадково не стала. В історії майже кожного народу чи країни виникають ситуації, коли їхній подальший розвиток залежить від випадковостей. До книги увійшли розділи про події на Майдані, анексію Криму та збройний конфлікт на Сході України.

DSC 1010

У теплій, невимушеній атмосфері діалогу Дмитро розповів про журналістську діяльність, подорожі зарубіжними країнами, поділився планами на майбутнє, відповів на запитання аудиторії.

22780215_497904350580727_3174340087284406056_n

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України