Сумська територіальна організація

P5030383

Культурні перлини Сумщини мають відроджуватись і привертати увагу жителів області і гостей, переконана активістка територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Марина Нагорна, яка вже не один місяць опікується музеєм відомого класика із світовим ім’ям і українським корінням П.І. Чайковського у с. Низи, Сумського району.

Говорить, що сьогодні спільними зусиллями садибу потрібно рятувати і дати їй нове дихання, а це в свою чергу приверне потік туристів і розкриє інвестиційний потенціал Сумської області. Якщо аналогічна садиба князя Голіцина в Тростянці на Сумщині, де зупинявся Чайковський, відреставрована, то в Низах музей лише чекає нового життя. А між іншим, саме в стінах низівської садиби Кондратьєвих, де зупинявся відомий класик, народилися такі шедеври як опера «Черевички», «Сентиментальний вальс», «Вечірні мрії», і багато інших музичних творів, відомих у всьому світі. Головний присадибний будинок Кондратьєвих цікавий тим, що є типовим пам’ятником цивільної архітектури 18 – 19 століття на території сучасної Сумщини, але з часом він став руйнуватися і сьогодні в першу чергу потребує встановлення сучасної системи опалення.

На сьогодні Марина Нагорна із залученням меценатських коштів допомогла в ремонті фонтану, що знаходиться у дворі садибі Кондратьєвих. До Міжнародного дня музики, який відзначається 1 жовтня, музей має виглядати ошатно і прикрашено, як і в часи Чайковського, адже на цей день для сумчан і гостей міста запланована спеціальна екскурсія і музичний вечір на честь відомого композитора.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України