Сумська територіальна організація

DSCN5555

З клопотанням про ремонт дороги  звернулися жителі села Герасимівка до депутата Роменської районної ради Володимира Яковенка. Йдеться про дорогу по центральній селищній вулиці Миру. Саме ця дорога забезпечує мешканцям Герасимівки виїзд до районного центру.

Від того, в якому стані знаходиться дорого залежить розвиток села, добробут та соціальне самопочуття місцевих жителів. На жаль, за останній час був зруйнований цілий кілометр цієї дороги. Рух по ньому став утруднений та небезпечний.

Депутат від БПП Володимир Яковенко спрямував відповідне звернення до районної ради з вимогою допомогти громаді у вирішенні цього, вкрай важливого для села питання.

Завдяки ініціативі депутатській фракції БПП в Роменський райраді були виділені бюджетні кошти на проведення ремонту по вулиці Миру в селі Герасимівка. «Маю впевненість, що роботи будуть виконані якісно і замість ям постане нова гарна дорога», – розповів депутат райради від «БПП «Солідарності» Володимир Яковенко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України