Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 «Усвідомлюючи беззаперечність факту не тільки військової агресії з боку північного сусіда, а й наявності гібридних внутрішніх конфліктів, ми, фракція депутатів «Солідарності», вважаємо з свій прямий обов’язок давати відсіч так званим «зрадофілам», які намагаються розхитувати систему влади на в Шостці, на Сумщині та в Україні», – пояснив причину свого звернення до жителів «Капсулю» депутат Шосткинської міськради від «БПП «Солідарність»  В’ячеслав Медвідь.

«Сьогодні ми бачимо бридкі інформаційні атаки на нашого Президента, на нашого губернатора, на нашу шосткинську владу. Сьогодні я хочу застерегти людей від хибних висновків. І тому саме сьогодні я звертаюсь до земляків з головною тезою, яку висловив Президент України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку. Петро Порошенко сказав,  «що в країні є «зрадофіли». Як каже українське прислів’я – «яким і тризуб над Кремлем постав, то вони скажуть, що криво стоїть». Вони і тут знаходять приводи для печалі. І дороги криві, і мости короткі, і театри в історичний пейзаж не вписуються, і ремонти пересуватися заважають, і заводи не те випускають, борщі не так варять. Критикують за те, що, мовляв, Президент, Прем’єр, влада перерізає стрічки не на дуже глобальних, а інколи навіть і на локальних об’єктах. Звичайно, крутіше було би побудувати космодром для міжгалактичних польотів, а не завод із виробництва упаковки.  Але ж ми робимо перші, але надзвичайно важливі, кроки після жорсткої економічної кризи, спричиненої війною».  Ми ж, шосткинці, живемо за 20-хвилин їзди від країни агресора, тому від нас найбільше залежить мир, спокій та добробут всього Північного поясу України, від нашої виваженої та мудрої поведінки, зокрема», – підсумував депутат.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України