Сумська територіальна організація

DSC_0028

Партійці запропонували Світлані Василівні Кондратенко свою допомогу, коли дізналися, що вона збирається оздоровитися. Тому й допомогли їй придбати путівку на відпочинок в санаторії «Трускавець» на  21 день в листопаді-грудні.

«Світлана Василівна виховала сина – героя, справжнього патріота та сміливця, який не побоявся піти на фронт під кулі та закрив власним тілом всіх нас. Ми з пані Світланою вже встигли подружитися. Будемо допомагати цій мудрій та надзвичайно терплячій і людяній жінці стільки, скільки зможемо», – зазначила голова Шосткинської міської організації партії «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко.

DSC_0029

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України