Сумська територіальна організація

DSC_1825

В Ромнах біля пам’ятника Незалежності України відбулася толока за участю партійців міської організації партії «БПП «Солідарність» та учнів старших класів місцевої ЗОШ №4 .

Метою цієї толоки було забезпечення утримання території історичного меморіалу у належному стані, наведення чистоти та порядку до святкування Дня гідності та Свободи України.

DSC_1830

«День Гідності і Свободи встановлений  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії. Сучасної європейською державою  її зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція Гідності, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів своєї Батьківщини та її європейського вибору», – розповіли учасники святкової акції.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України