Сумська територіальна організація

DSC_1883

За ініціативи депутатської фракції «БПП «Солідарність» в Роменській міськраді розпочато ремонт дороги в районі Чапаївського спуску.

Вже більше року партійці міської організації «БПП «Солідарність» на всіх рівнях піднімали питання, щодо ремонту дороги через місцевий яр. Саме цією  дорогою мешканці двох найбільших  мікрорайонів потрапляють до центру міста. Останнім часом вона, за відсутністю стічного каналу, була повністю розмита і зруйнована. Дорослі та діти докладали не абиякі зусилля щоб дістатися на роботу та до школи.

В сесійні залі багато разів депутатами БПП піднімалося питання про виділення коштів з місцевого бюджету на ремонтні роботи аварійної дороги.

IMG_20170412_151101

І ось, нарешті, кошти виділені і розпочато будівництво сучасної системи водовідведення  на схилах яру. Партійці особисто інспектують виконанням інженерних робіт, адже від правильності побудування системи залежить якість виконання ремонту дороги через Чапаївський спуск в цілому.

DSC_1890 DSC_1891

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України