Сумська територіальна організація

media-share-0-02-05-6530aa881636403c34ee8976be4d810af42abb10d1901266dbed1ed6f615d809-Picture

Партійцями Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» проведена зустріч з працівниками медичної сфери. Ціллю зустрічі було обговорення урядових проектів, які запускають медреформу в Україні.

Розбиралися, що таке державний гарантований пакет, який включає усі можливі послуги, які держава повністю або частково оплачуватиме за рахунок медичного страхування. Незрозуміло до цього часу скільки це коштуватиме, і яку частку людям пропонуватимуть оплатити з власної кишені.

Бюджетні кошти на фінансування охорони здоров’я будуть спрямовуватись на оплату конкретних медичних послуг та лікарських засобів, наданих пацієнтам, а не на утримання інфраструктури закладів охорони здоров’я.

«Ще дуже багато незрозумілого, адже ми стоїмо на самому початку реформування медицини. І тому багато медиків загалом стоять на боці уряду, але мають конструктивні зауваження щодо його планів», – розповіли липоводолинські партійці.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України