Сумська територіальна організація

DSC_2014

Депутати Роменської міськради від «БПП «Солідарність» взяли активну участь у нараді, яка пройшла під головуванням заступника голови Сумської ОДА Марченка Олександра та  заступника голови Сумської обласної ради Головко Тетяни. В ході наради були обговорено питання, які гальмують створення Роменської об’єднаної територіальної громади. Одне з таких питань – це відсутність затверджених меж міста Ромни.

На нараді був представлений проект генерального плану міста, який передбачає як перспективний розвиток районного центру, так і врегулювання проблем з прилягаючими до міста територіями на яких проживають мешканці, які на сьогодні не мають можливості здійснювати будь-який містобудівний процес.

Під час обговорення було зазначено, що для міста вкрай необхідно погодження меж, адже це сприятиме  подальшому його розвитку,  також було запропоновано створити робочу групу для вивчення даного питання, у яку мають увійти депутати міської ради та депутати навколишніх сільських рад.

Саме створення такої робочої групи дозволить прийняти консолідоване, аргументоване рішення, яке б враховувало інтереси як жителів міста, так і мешканців сусідніх сел.

«Для вирішення даного питання необхідно провести громадські обговорення серед жителів сіл  та міста. Вже наступним кроком буде погодження районної ради та подання проекту Сумською обласною радою до Верховної Ради України. Адже згідно з чинним законодавством, саме Верховна Рада України має право змінювати межі міста Ромни,» – висловили свою думку представники партії «БПП «Солідарність».

DSC_2002 DSC_2011

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України