Сумська територіальна організація

DSC_2028

Впродовж листопада за ініціативою Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» в школах міста була проведена акція, під час якої партійці разом зі школярами майстрували для військових в зоні АТО маскувальні сітки.

На шкільних перервах було виготовлено більше десятку своєрідних  оберіг для воїнів. Школярі плели маскувальні сітки не на швидкість, а на якість, адже, за словами організаторів та воїнів АТО, на передовій якісні сітки можуть урятувати комусь життя.

Саме такими маскувальними сітки українські солдати прикривають військову техніку і окопи. За час проведення цієї акції хлопці та дівчата  відпрацювали навички плетіння до автоматизму.  Всі учасники акції щиро вірять, що своєю роботою вони не тільки приносять користь, а й надають військовим моральну підтримку.

«Ми сподіваємося, що ці маскувальні сітки дійсно допоможуть нашим бійцям повернутися живими із зони АТО. Саме так ми можемо захистити наших бійців, тож для нас є великою честю справа, до якої ми долучилися»,− розповіли учасники акції. Незабаром  подарунок від роменців буде переданий на Схід України.

DSC_2029

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України