Сумська територіальна організація

6fq83_croper_ru

Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність» підтримала ініціативу однопартійців з Одещини та взяла участь у проведенні всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку на тему «Крим – це України».

«На тлі тих подій, що відбуваються на півдні нашої країни, ми не можемо залишатися осторонь. Міська організація партії «БПП «Солідарність» запропонувала маленьким художникам намалювати свої малюнки, своє бачення Криму, в якому так любили відпочивати. Всі ми сумуємо за чарівними кримськими пейзажами, тому з радістю побачити сонячний півострів очима дітей. Щоб діти, вкотре, зрозуміли що Крим – це територія України, і що в решті решт, буде відновлено справедливість, і  Крим знову стане українським. Усі дитячі малюнки разом з побажаннями про швидке визволення, будуть передані українським політв’язням  на кримському півострові», – розповіли роменські партійці.

DSC_2045[1]

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України