Сумська територіальна організація

DSC_0111

Депутат фракції «БПП «Солідарність» В’ячеслав Медвідь прозвітував про виконання обіцянок перед виборцями та ознайомив громаду з програмою соціально-економічного розвитку Шостки.

«У 2015 році я пообіцяв виборцям «розрівняти» дорожнє полотно, сьогодні ми вже бачимо, що воно таки стало рівним! Сьогодні я звітую перед моїми виборцями та доводжу до їх відома програму соціально-економічного розвитку Шостки. Мої люди мають бути обізнаними, аби жодна політична сила, жодні псевдо-політикани ніколи не змогли одурманити та викривити інформацію, від якої залежить розвиток нашої Шостки. У майбутньому прийду до цього будинку знову аби навчити його мешканців основам формування бюджету міста», – зазначив депутат від «БПП «Солідарності» В’ячеслав Медвідь.

«Ми всі дуже вдячні «БПП «Солідарності» та В’ячеславу Єгоровичу, говорить пані Ала. Я днями поверталась увечері з триденного відрядження. Ступила ногами на дорогу, та й ногам своїм не повірила: жодної ямочки тобі! Хоч і холодно, проте буду науку від свого депутат переймати. Не дурить нас, а вчить, щоб ніхто вже не надурив», – з вдячністю говорить жителька будинку № 1 по вулиці Ясна Поляна.

DSC_0105

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України