Сумська територіальна організація

DSC06163

В День Збройних сил України голова Тростянецької районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Самойленко зустрівся з учнями Тростянецької школи №4, випускником якої він був у 1982 році. Сергій Самойленко оголосив конкурс «Краще новорічне вітання АТОвця». Всі учні та вчителі підтримали  ініціативу «Солідарності», а Сергій Олександрович повідомив, що журі з числа активу партії визначить переможців та проведе нагородження. Всі подарунки та вітання будуть передані бійцям на «передову».

Також відбулося невимушене спілкування. Сергій Самойленко розповів молоді про свій бойовий шлях під час служби по обороні Державного кордону України у 2014 році, про нерівні бої з російськими агресорами в Іловайському котлі. Відбулось невимушене спілкування з молоддю про суспільно-політичну ситуацію в державі та реформи, які відбуваються на теперішній час, зокрема про реформи в освіті.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України