Сумська територіальна організація

IMG_8544

В приміщенні Тростянецької районної державної адміністрації відбувся круглий стіл в форматі «Прийому громадян» з учасниками АТО Тростянецького району, ініціатором зустрічі з керівництвом району виступив голова Тростянецької районної організації партії «БПП «Солідарність», голова «Спілки ветеранів АТО Тростянецького району» Сергій Самойленко.

У засіданні взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олег Сипко, голова районної ради, депутат «БПП «Солідарність» Андрій Корж.

Олег Дмитрович у своєму виступі проінформував присутніх про суспільно-політичну ситуацію, що склалась сьогодні в районі, основні питання життєдіяльності та функціонування закладів соціальної сфери. Його доповнив голова районної ради Андрій Корж. Найбільше нагальними на сьогодні є питанням виділення земельних ділянок, соціальний захист та медичний супровід, питання харчування в закладах освіти. Керівники району надали вичерпну інформацію про уже надані послуги та стан справ щодо вирішення означених проблем. Можна впевнено зазначити, що питання виділення земельних ділянок учасникам АТО в Тростянецькому районі є одним з найкращих в області.

Під час зустрічі більше десятьма воїнам було вирішено їх особисті звернення, шість звернень прийнято на виконання. Керівники проінформували про реформу децентралізації та запевнили, що не дивлячись на створення Тростянецької ОТГ всі попередні соціальні програми для учасників АТО залишаться.

Підводячи підсумки круглого столу було визначено ряд нагальних питань, які потребують вирішення.

Проблем багато, але є над чим працювати. Завдяки тісному та конструктивному діалогу, питання щодо підтримки учасників антитерористичної операції районною владою постійно знаходяться на контролі керівництва.

В своїх виступах захисники України висловили занепокоєння в розхитуванню Конституційного устрою в Україні емісарами  з Грузії чи з Росії чи будь звідкіль. Запевнили в підтримці президента та реформ.

IMG_8542 IMG_8549

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України