Сумська територіальна організація

IMG_20171206_181626

«У Шостці – новий головний суддя. Новопризначена пані Литвинова вже має 10-ти річний стаж роботи в Київському апеляційному суді. Проте. Кадрова ситуація у Шостинському міськрайонному суді продовжує залишатися катастрофічною: з 10 суддів, як імають бути за штатним розкладом, працює лише три», – такими словами розпочав свою громадську зустріч депутат міськради від «Солідарності» Василь Михолап.

«Така ситуація має всі шанси на покращення. Ми можемо про це говорити, адже бачимо загальнодержавну тенденцію: незважаючи на критику з боку громадськості, посли G-7 високо оцінили демократичність відбору суддів Верховного суду. Зокрема вони відзначають, що «процес відбору суддів до Верховного суду України був значно більш прозорим та конкурентним, ніж у попередні роки, що є ознакою прогресу у судовій реформі. Посли пропонують будувати довіру громадськості виборами голови ВСУ та 4-х його палат, куди мають бути обрані судді з перевіреною доброчесністю. Варто нагадати, що Громадська рада доброчесності також частково відповідальна за проходження у фінальний список кількох одіозних суддів, одного з яких у Президента переконали знятися в останній момент перед призначенням. Громадськість має ретельно перевірити кандидатів на голову ВСУ та голів його палат, щоб не було несподіванок потім. І хоч формально судді ВС не повинні дослухатись до рекомендацій громадськості, зрозуміло, що ігнорувати консолідовану точку зору також ніхто не буде», – зазначив депутат Василь Михолап.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України