Сумська територіальна організація

32

На початку грудня в приміщені Роменської міськради проводився конкурс громадських проектів «Громадський бюджет міста Ромни-2018», в якому було представлено понад двадцяти різноманітних проектів громадських ініціатив. До голосування  долучилась велика кількість небайдужих мешканців міста Ромни. Кожний бажаючий міг підтримати своїм голосом вподобаний проект. За рейтинговою системою було обрано для реалізації у 2018 році за кошти міського бюджету 13 проектів.

Не залишились осторонь партійці міської організації «БПП «Солідарність», які теж взяли участь у конкурсі. Проект облаштування зони відпочинку  на березі озера в мікрорайонні Засулля, став одним з переможців цьогорічного конкурсу. Вже більше року партійці БПП займаються питанням поглиблення та благоустрою прилеглої території мальовничого озера на околиці міста.  Багато вже було зроблено, та для завершення справи залишилося придбати спортивного інвентарю, для встановлення його на березі відновленого озера.

Для здійснення цього проекту з міського бюджету в 2018 році буде виділено 100 тисяч грн.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України