Сумська територіальна організація

IMG_8613

Протягом року робота в Тростянецькій районній раді для фракції «БПП «Солідарність» була сповнена позитивних емоцій у зв’язку з прийнятими рішеннями, які сприятимуть розвитку району. Головне для фракції питання децентралізації та об’єднання громад.

Реформа децентралізації, яку ініціювала наша політична сила на рівні держави має пріоритетне завдання – допомогти втілити її в життя на місцях. Це та інше було відмічено керівництвом Тростянецького району. За особистий внесок з розвитку Тростянеччини та з нагоди Дня місцевого самоврядування «Почесними грамотами» були нагороджені депутати фракції «БПП «Солідарність» Тростянецької районної ради : Тамара Сторожева, Роман Овчаренко, Василь Провозін.

IMG_8589 IMG_8602

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України