Сумська територіальна організація

20171209_112711

Тростянеччина разом з міжнародною спільнотою відзначила День прав людини. В далекому 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав людини. З нагоди поважної дати тростянецькі партійці провели просвітницьку акцію з відзначення цього визначного для цивілізованого світу дня.

В центрі Тростянця біля погруддя Т.Г.Шевченка в своєму виступі голова Тростянецької районної організації партії «БПП «Солідарність» Сергій Самойленко розповів присутнім про основні положення прав людини та зазначив, що за роки незалежності українське суспільство значно продвинулося в цьому. Повсякденними стали економічні, соціальні, культурні права та свободи.

Завдячуючи президенту Петру Порошенко – українці отримали безвіз, мають змогу вільно подорожувати ЄС. Нині відбувається судова реформа, це значно вплине на посилення виконань декількох статей декларації. На часі освітня реформа, яка передбачає модернізацію освіту, зокрема в сільській місцевості.

Сергій Самойленко повідомив присутнім, що в 1989 році він розпочинав своє політичне життя з Сумського осередку «Української Гельсинської Спілки» і може з впевненістю сказати, що на сьогодні тільки партія «БПП «Солідарність» ініціює реформи, які наближають Україну до виконання загальної декларації прав людини. По закінченню всім присутнім були роздані роздруківки визначного міжнародного документу, покладені квіти до погруддя Кобзаря та вшанована хвилиною мовчання тисячам загиблим та померлим українцям, дисидентам, політ в’язням, воїнам-захисникам, які поклали своє життя за демократичну, цивілізовану Україну.

sorada.gov.ua-1123-094641-04

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України