Сумська територіальна організація

DSC 3015

Серед тих, хто постійно бере участь у зборі продуктів харчування та всього необхідного для українських захисників є партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність».

Разом з різноманітними смаколиками та фруктами активісти передали хлопцям в АТО маскувальні сітки, які були сплетені спільно з школярами місцевих шкіл.

DSC 3013

Маленькі художники з Ромен передали військовим свої малюнки та листи з побажаннями швидкої перемоги.

DSC 3010 DSC 3011

«Армія має силу, коли в неї надійний тил. Ми маємо таким стати. Головне стояти один за одного. Лише згуртування, тільки взаємодопомога допоможуть Україні перемогти ворога. Якщо ми будемо стояти осторонь, ця війна може розтягнутись на роки. Тож не втрачаймо віри і зробимо все можливе для перемоги. З нами воля, з нами віра, з нами Бог!», – розповіли партійці БПП.

DSC 3012

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України