Сумська територіальна організація

DSC_0210

Партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» взяли участь у презентації нової книги відомих українських письменників, публіцистів Віталія та Дмитра Капранових «Майдан. Таємні файли», що днями  відбулася  в читальній залі Роменської міської бібліотеки.

Свою  нову  книгу автори присвятили подіям, що відбувалися на  Майдані під час Революції Гідності. «Ми вирішили розповісти правду про Майдан, – пояснив  письменник  Віталій Капранов. – Адже парадокс у тому, що всі ми там були, та ніхто не знає істини. Ми вирішили зібрати свідчення тих, хто був у вирішальних точках у ключові моменти.  Для цього було опитано понад  півтори сотні  людей».

У книгу увійшло 20 файлів журналістських сюжетів та розслідувань.
В них письменники спробували дослідити витоки Майдану, причини його , хто, насправді ,був його організатор, що відбувалося за лаштунками Майдану, хто фінансував Революцію.

Віталій та Дмитро Капранови інтригуючими розповідями заохотили  читачів до діалогу. На завершення автори  відповідали на запитання, розповідали про роботу над книгою, ідею і втілення журналістського розслідування, як обирали свідків, як розшукували людей, які можуть розповісти правду. Як завжди, Віталій та Дмитро, щирі, відверті, серйозні, інколи дотепні, швидко завоювали симпатії роменських читачів.

25152058_517014595336369_458140474877598503_n DSC_2187

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України