Сумська територіальна організація

IMG_20171213_105918

Партійці Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» разом з помічником нардепа від БПП Миколи Лаврика Оленою Беркут на свято Андрія завітали в с. Берестівка, щоб передати малечі громади дитячий ігровий майданчик від народного депутата.

Знаючи про велику кількість благодійних справ Миколи  Лаврика по всій області, до нього звернулися представники Берестівської громади  з проханням придбати майданчик і в короткий термін отримали позитивний результат.

Берестівський сільський голова Анатолій Приходько щиро подякував за такий подарунок  і висловив надію, що це не перша і не остання поміч для розвитку їх громади.

IMG_20171213_105720

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України