Сумська територіальна організація

WP_20171217_14_59_32_Pro

До Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» звернувся пенсіонер Островий В.П. у заготівлі дров на зиму на власному подвір’ї. Партійці оперативно відгукнулися на прохання чоловіка та навели лад на його подвір’ї, склавши до купи гілки дерев.

Як розповіла партійка Тетяна Пось, в громадську приймальню звернувся за допомогою чоловік, який вже в літах, розповів, що чув про допомогу наших активістів іншим пенсіонерам, тож було прийнято рішення допомогти пенсіонерові у вихідні дні. Робота закипіла. Було весело і приємно, що можемо допомогти літній людині.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України