Сумська територіальна організація

DSC_0367

Одним з актуальних питань в районі Хіммістечка є аварійні дерева. З цього приводу надходить найбільше звернень на ім’я депутата фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Вікторії Гробової, на що завжди є зворотній зв’язок. Вкотре за ініціативи депутата проведено видалення аварійних дерев за адресою вулиці Марко Вовчок, 7.

Вікторія Гробова зауважує, що своєчасне реагування на запити сумчан – це є головний пріоритет у її роботі, тобі, як депутат, Вікторія Павлівна підтримує постійний діалог зі своїми виборцями.

DSC_0370 DSC_0380 DSC_0387 DSC_0413

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України