Сумська територіальна організація

1111

Путивльські партійці прийшли на допомогу та розчистили від першого грудневого снігу територію біля будинку пенсіонера  Клязниці І.М.,  який звернувся з проханням про допомогу до громадської приймальні Путивльської районної організації партії «БПП «Солідарність». 

За словами партійців, актив Путивльської районної організації партії «БПП «Солідарність» намагається постійно допомагати людям похилого віку. Ось і на цей раз вони не залишили на призволяще самотнього чоловіка, дпомогли в боротьбі зі стихією.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України