Сумська територіальна організація

DSC_0262

За ініціативи народного депутата БПП Миколи Лаврика в селі Погожа Криниця Роменського району в місцевій школі  з΄явилися нові сучасні меблі, які регулюються під зріст дитини, а в ігрових кімнатах дошкільного закладу – яскраві та зручні шафи та столики.

Напередодні Новорічних свят з робочим візитом в село Погожа Криниця Роменського району завітала помічник народного депутата від БПП Миколи Лаврика Олена Беркут. Разом з партійцями Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» вона від імені народного обранця привітала маленьких мешканців села з Різдвяними святами та подарувати новорічні подарунки.

У діяльності Миколи Лаврика благодійність займає вагоме місто. Тому не дивно, що до Новорічних свят, завдяки старанням народного депутата  в місцевій школі  з΄явилися нові сучасні меблі, які регулюються під зріст дитини, а в ігрових кімнатах дошкільного закладу – яскраві та зручні шафи та столики.

Зі словами подяки  за подарований ігровий майданчик, звернулися до Олени Беркут  вихователі дитячого садочку. Тепер малюки зможуть під час прогулянок  бавитися на нових гойдалках та гірках.

DSC_0258 DSC_0269

«Дуже приємно, що народний депутат від партії БПП Микола Лаврик  не стоять осторонь проблем сільських шкіл та дитячих садочків . Він робить все можливе, щоб сільські школярі на рівні з міськими отримували якісну освіту, йшли в ногу з сучасними інтерактивними технологіями», – зазначив голова сільської ради Василь Сердюк .

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України