Сумська територіальна організація

4

Партійці Шосткинської міської організації партії «БПП «Солідарність» поздоровили хлопців – бійців АТО – жителів мікрорайону «Капсулю» з новорічними святами, побажали їм якнайшвидше повернутися додому.

«Ми написали їм у своєму листі – що було зроблено за їх відсутності, що саме ми, як депутати, встигли зробити у 2017 році. Також ми порадилися з хлопцями про їх бачення розвитку нашого мікрорайону та міста  у 2018 році», – розповів депутат Шосткинської міськради від «Солідарності» Микола Пехенько.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України