Сумська територіальна організація

image (3)

Подарунки до новорічних свят отримали учні Новосуханівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Все завдяки депутату Сумської районної ради Олександру Тимохіну, адже як тільки вчителі навчального закладу повідомили його про нагальні проблеми школи, депутат не вагаючись відгукнувся і допоміг отримати необхідне обладнання.

Серед подарунків 8 класних дошок і 2 ноутбуки з гарнітурою. Також районний обранець наголосив на тому, що на зимових канікулах, доки діти відпочиватимуть і набератимуться сил, у школі встановлять два пластикові вікна. Олександр Миколайович поділився своїми згадками про побудову школи у 1970 році і про саме навчання у різні роки, адже сам є випускником навчального закладу.

– Школа змінюється, – запевнив Олександр Тимохін. – Але найголовніше, що вона змінюється на краще. Я пам’ятаю ще як закладався фундамент будівлі, а зараз переді мною все нові та нові покоління, нові блискучі очі які прославляють навчальний заклад по всьому Сумському району. Нехай же ваші позитивні досягнення в наступному році прославляються на усю Україну!

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України