Сумська територіальна організація

DSC_0024

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Вікторія Гробова разом з казковими Дідом Морозом і Снігуронькою привітала малечу сімей учасників АТО і багатодітних сімей з Новим роком і Різдвом, подарувавши солодкі подарунки.

«Напередодні Нового року та Різдва Христового з року в рік вітаємо діток з родин військовослужбовців, батьки яких боронять нашу країну на Сході, також допомагаємо діткам з малозабезпечених родин. Всі вони повинні на рівні з іншими маленьким сумчанами бути в колі уваги та турботи», – розповіла вікторія Гробова.

26194566_1786521868045305_249149590_o DSC_0002 DSC_0004 DSC_0015

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України