Сумська територіальна організація

DSC_0005 (1)

На перший етап робочої конференції Сумської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» від м. Шостки прибула не тільки голова міської організації партії Олена Чанцева-Коваленко. Разом з нею на захід завітала й ігуменія Гамаліївського монастиря  – Софія Лотоцька по благословенню Преосвященнішого єпископа Конотопського і Глухівського Романа.

Губернатор Сумщини – Микола Клочко радо зустрів та привітав настоятельку, прийняв від неї листа з проханням допомогти та пришвидшити виведення Шосткинської колонії за межі Гамаліївського монастиря.

Пан Клочко відповів, що особисто підніматиме це питання в Адміністрації Президента України: «Свято-Харлампієвський монастир – велика, перш за все духовна спадщина Шосткинщини, Сумщини та всієї України. Його відновлення – це справа кожного, хто береже історію своїх славних предків».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України