Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До голови Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталія Савоненка звернулись земляки- учасники АТО з проханням про придбання оргтехніки в одну з військових частин.

Днями силами партійців «БПП «Солідарність» з Краснопільщини було направлено черговий гуманітарний вантаж в зону АТО та комп’ютерну техніку, для бійців 16-го батальйону 58-ї бригади Луганської області.

За словами Віталія Савоненка, сьогодні немає таких питань, які б неможливо було вирішити для бійців АТО, адже кожен на своєму місці, хто на фронті, а, хто в тилу має зробити все максимальне задля перемоги.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України