Сумська територіальна організація

20180115_135140

На свято Василя тростянецькі партійці «БПП «Солідарність» та учні ЗОШ № 4 поздоровили свого земляка воїна-Афганця, а нині захисника України Василя Горгопу. Пан Василь захищає Україну на передовій біля Авдіївки Ясиноватсько району.

Тростянчани підготували посилку з солодощами та учнівськими малюнками, оберегами воїну-десантнику. В листі героїчному захиснику України поздоровили його та бойових друзів зі святом – Василем, побажали бути здоровим та повертатись додому живим. Також в листі написали, що нехай ці солодощі та обереги піднімають дух та настрій йому та його бойовому підрозділу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України