Сумська територіальна організація

1

Сумська міська організація партії «БПП «Солідарність», на чолі з головою Вадимом Акпєровим подбала про те, щоб пірнання сумчан в Йорданську купіль було комфортним. Партійці встановили намет для перевдягання, частували жителів і гостей міста смаколиками, а також зігрівали усіх бажаючих травяним чаєм. Звичайно ж, депутати також долучились до традиційного купання і на власному прикладі показали, що загартовуватись і пірнати зовсім не страшно, а навіть корисно.

«На Водохреща купаюсь вже не вперше і вважаю, що це дуже корисно для організму, – запевнив депутат Сумської міської ради В’ячеслав Степченко. – Хочеться всіх привітати зі святами і разом з колегами побажати кожному сумчанину міцного здоров`я, миру, злагоди і добробуту. Хай оберігає вас Бог!».

Усі присутні отримали заряд бадьорості і позитиву: і ті, хто пірнав у ополонку, і ті, хто підтримував сміливців на березі.

«БПП «Солідарність» у місті Суми ще раз вітає всіх з Водохрещем: добра вам, сили духу і всього найкращого!

711 9 610

 

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України