Сумська територіальна організація

181

Відбулось підсумкове засідання правління благодійної організації Липоводолинської лікарняної каси за участю партійця БПП «Солідарність», заступника голови райдержадміністрації Володимира Грицая та селищного голови Сергія Нищети.

Розглянуто та детально проаналізовано результати роботи за 2017 рік, затверджені планові показники на 2018 рік. Акцентовано увагу на необхідності збільшення граничної величини використання коштів на лікування членів лікарняної каси у 2018 році та прийнято відповідне рішення про підвищення граничної вартості відшкодування за лікування.

Члени лікарняної каси підтримали рішення про збереження в цьому році розміру щомісячних внесків на рівні попереднього, тобто в розмірі 50 гривень.

Особливу увагу зосереджено на доцільності проведення роз’яснювальної роботи щодо збільшення чисельності членів благодійної організації та пріоритетності в роботі. Відрадно, що в минулому році більш як 350 членів каси скористались її послугами на оплату лікування.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України