Сумська територіальна організація

DSC_0826

Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність ініціювала створення в одній з місцевих шкіл сучасного класу української мови та літератури. Завдяки зусиллям депутатської фракції «БПП «Солідарність» в Роменській міськраді та за підтримки народного депутата від БПП Миколи Лаврика, місцева школа отримала нові зручні меблі для навчального класу.

Партійці вважають, що допомога освітнім установам – це одне з найперших завдань, які вимагають оперативного вирішення, оскільки діти – це майбутнє України.

Саме тому активісти міської організації БПП, після придбання шкільного обладнання, запропонували освітянам свою допомогу в зборці та установці меблів.

«Приємно вiдзначити, що серед депутатського фракції БПП доброю традицiєю стала постiйна увага до життя нашої школи, яка виявляється у щоденнiй пiдтримцi та турботi, розумiннi проблем та щирiй готовностi допомогти у їх вирiшеннi. Не стало винятком і поява в нашій школі новітнього класу з української мови, для відкриття якого надали допомогу депутати політичної партії «БПП «Солідарність», – зазначила директор Роменської школи №4.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України