Сумська територіальна організація

IMG_5206

Нещодавно у Сумській районній раді пройшло навчання для держслужбовців на тему: “Організація роботи щодо своєчасного подання суб`єктами декларування електронних декларацій”. Одним із спікерів заходу виступив голова Сумської районної організації партії “БПП “Солідарність” Віталій Дейниченко. Його виступ стосувався рекомендацій суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування.

Спілкування відбулось у форматі діалогу, де кожен зміг задати питання, які його хвилюють і отримати вичерпні відповіді на них. Тепер у державних службовців з заповненням і поданням е-декларацій проблем не повинно виникати, а знання антикорупційного законодавства у всіх присутніх стало на ступінь вищим, ніж було до цього.

Потаток року – новий етап подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. Це означає, що кожен державний службовець до 1 квітня поточного року повинен заповнити і внести свою декларацію, вказавши в ній всі доходи за минулий рік, а також рухоме та нерухоме майно, що належить їм та їх родичам.

IMG_5155 IMG_5194

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України