Сумська територіальна організація

uchitel4

Шановні працівники освіти! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.   Низький Вам уклін за Вашу творчу, самовіддану та подвижницьку працю, за відданість професії, відповідальне й жертовне ставлення до свого покликання.

Сердечно вітаю вас з професійним святом. Бажаю щастя і здоров’я, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України