Сумська територіальна організація

WP_20180206_15_24_58_Pro

За ініціативи Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» на Липоводолинщині розпочався збір продуктів для відправлення в зону АТО. Одним з головних ініціаторів збору стала партійка БПП, волонтерка Тетяна Пось.

Вона розповіла, що на даний момент великий акцент робиться на зборі продуктах харчування, що сприятимуть зміцненню імунної системи бійців, захищатимуть від вірусів.

«Ми, в першу чергу, звернулись до ГО «Спілка пасічників Липоводолинського району» в особі Анатолія  Мнішенка.  Члени спілки дружньо відгукнулись на наше прохання і зібрали більше 40 кг цілющого меду. То ж найближчим часом цінний продукт буде відправлено нашим воїнам-землякам, нехай вони ласують і знають, що ми їм безмірно вдячні за мирне небо над головою», – розповіла Тетяна Пось.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України