Сумська територіальна організація

ждамиров

Про це заявив районний депутат, фракції «БПП «Солідарність» Віктор Ждаміров під час своєї прес-конференції.

«Наголошую на позиції Президента Петра Порошенка. Глава держави зазначає, що аграрний комплекс вийшов на найбільше джерело валюти, яка надходить до держави та забезпечує міць української гривні. На сьогодні українське сільське господарство демонструє активний розвиток. В тому числі, за підсумками 2017 року в сільськогосподарських підприємствах Шосткинщини утримується 3072 голів великої рогатої худоби. Порівняно з відповідним періодом минулого року поголів’я ВРХ збільшилося на 238 голів, в тому числі  корів збільшилось на 164 голови.  Підприємствами району за 2017 рік вироблено молока  5321 тонну, що на 1053 тонни більше  відповідного періоду минулого року. Реалізовано на забій худоби та птиці у живій вазі 315 тонн, що на 120 тонн більше показника минулого року. Виробництво (вирощування) худоби та птиці в живій вазі в сільськогосподарських підприємствах становить      443 тонни, що на 51 тонну  більше. Всього господарствами району реалізовано на переробні підприємства 258,6 тонн м’яса на загальну суму 11,3 млн грн, тому  господарства  утримують групи відгодівлі для реалізації на переробні підприємства, а також худоба реалізувалась середньою вагою 277 кг (було 58). Лідируючим в галузі тваринництва залишається приватний сектор, де сконцентровано 49% поголів’я ВРХ, 95% – свиней та 100% птиці. В них виробляється понад 78% молока та 89% м’яса.

Нашим спільним головним завданням в тваринництві в зимово-стійловий період є вжиття заходів з недопущення спаду виробництва, збереження новонародженого молодняку та недопущення інфекційних захворювань. Тваринництво в повному обсязі забезпечене кормами. Цього року на зимівлю було заготовлено 5810 тонн сінажу при плані – 4500 тонн, забезпеченість  склала 129%, силосу при плані 9265 тонн – закладено –  10090 тонн, забезпеченість –  108%, сіна при плані – 1600 тонн фактично заготовлено 1520 тонн, або 95 % також заготовлено 2249 тонн концентрованих кормів при потребі 1885 тонн. Виробничою програмою на зимівлю худоби для забезпечення потреби вихідного поголів’я було передбачено заготовити 28,9 ц.к.од  заготовлено 32,1 ц.к.од., або 111% до плану.   Всього в галузь тваринництва за 2017 рік інвестовано 30,1 млн.грн власних коштів».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України