Сумська територіальна організація

27989796_1666178280114350_1315200207_o

Фракція «Солідарність» в Конотопській міськраді вимагає від міського голови Артема Семеніхіна та відповідальних осіб управління ЖКГ публічно, на початку сесії проінформувати депутатський корпус та громадськість про заходи, які міська влади виконувала в січні для подолання складних погодних умов.

Мешканці Конотопу побачили неспроможність керівництва міста, управління ЖКГ використовувати бюджетний ресурс для проведення своєчасної та ефективної роботи. Замість роботи, в засобах масової інформації почала з’являтися інформація від посадових осіб виконкому про начебто найбільший снігопад в історії Конотопу, що звісно не відповідає дійсності.

Останні тижні місто турбує неспроможність міської влади впоратись с наслідками складних погодних умов. Це насамперед стосується снігопаду 17, 18 січня 2018 року, потім при підвищенні температури в місті сталась справжня повінь.

По тимчасовому розпису міського бюджету на січень 2018 року на управління ЖКГ по напрямку благоустрій було виділено 2 млн. 80 тис. грн. Цих коштів цілком достатньо для боротьби зі стихією або складними погодними умовами. Чому робота з початку снігопадів не була організована взагалі і тільки на другу добу була проведена комісія з ТБНС? Хто з посадових осіб буде нести відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків? Як були  використані кошти на благоустрій в січні 2018 року? «Нажаль на всі ці питання ані депутати, ані громада не отримали відповіді, та це не означає, що фракція «Солідарність» так і залишить це. Ми докладемо всіх зусиль, щоб міські чиновники сумлінно виконували свої обов’язки!»,- наголосив Тарас Омельченко, голова фракції «Солідарність» Конотопської міської ради.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України