Сумська територіальна організація

Прием Клінушин

Голова Конотопської районної організації партії  БПП «Солідарність», депутат районної ради Микола Клінушин провів прийом громадян в с. Вирівка. В ході зустрічі Микола Федорович проінформував жителів села про стан справ у районі. В тому числі про перспективи створення Попівської громади, куди плануються приєднатися і села Вирівської сільської ради, а також відповів на чисельні запитання присутніх.

Зокрема  пенсіонерка Катерина Панчошна, жительки села Алла Супрун, Любов Бідненко піднімали питання про порядок нарахування субсидій, а Ірина Точиленко поцікавилася ситуацією, яка склалася навколо парку Сеймський.

Серед питань, порушених під час прийому, та які хвилюють людей – впровадження нових стандартів прийому молока від приватних домогосподарств, вирішення медичної реформи, заключення договорів з лікарями і місце в цьому Вирівської сільської амбулаторії, оновлення переліку «доступних ліків», ремонт доріг та інші.

З усіх питань Миколою Клінушиним було надано пояснення, а окремі взяті на контроль та будуть передані для їх вирішення в райдержадміністрацію та районну раду.

Прием депутата

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України