Сумська територіальна організація

WP_20180214_10_18_41_Pro

За дорученням народного депутата України фракції БПП Миколи Лаврика села Липоводолинського району відвідали його помічник  Олена Беркут та партієць «БПП «Солідарність», заступник голови райдержадміністрації Володимир Грицай.

Візит розпочався з Яганівської сільської ради,  куди  на особистий прийом  прийшли завідувач ФАПу Наталія Гаврющенко, працівники НВК та завідувач СБК Зоя Курочка, які звернулися з проханням до депутата допомоги в придбанні інгалятора для ФАПу,  для СБК – твердопаливний котел та звукову апаратуру. Найбільш болюче питання, що обговорювалось – подальше функціонування НВК, в якому навчається 26 дітей.

Також звернувся на прийом Володимир Скирта у вирішення проблемного питання по отриманню заборгованості за аренду паю за 4 роки.

Потім посадовці  відвідали ФАП, СБК та Яганівський НВК, де разом з директором  Катериною Гаркавою оглянули приміщення закладу та обговорили проблемні питання.

WP_20180214_11_02_27_Pro WP_20180214_11_52_08_Pro

В селі Яснопільщина Олена Беркут та Володимир Грицай також відвідали ФАП, СБК та НВК. Найбільше їх вразив  стан  даху навчального закладу та будинку культури, які знаходяться в критичному стані і потребують капітального ремонту.

WP_20180214_13_38_26_Pro WP_20180214_13_59_13_Pro

Завідувач ФАПу Олександр Коряка під час бесіди з посадовцями окреслив головні проблеми, а саме відсутність холодильника для медичних препаратів, сухожарової шафи та оновлення меблів для фельдшерської кімнати.

У Байраці до робочої групи приєдналися голова райдержадміністрації Іван Яременко та голова районної ради Віктор Литвиненко.

З головою Байрацької сільської ради Сергієм Яцурою присутні оглянули встановлений на території навчально-виховного комплексу дитячий майданчик, який був придбаний за сприяння народного депутата України Миколи Лаврика вартістю 80,0 тис.грн.

WP_20180214_13_24_47_Pro

Разом з директором Байрацького НВК Ніною Деуленко оглянули шкільний заклад та гордість села- новий спортивний зал.

Під час спілкування з завідуючою  ФАПом проблемним питанням постало відсутність УВЧ та інгалятора для жителів села.

Олена Беркут наголосила, що всі проблемні питання будуть передані на розгляд нардепу Миколі Лаврику, який постійно підтримує громади Липоводолинського району у вирішенні нагальних проблем.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України