Сумська територіальна організація

Горбекно прием

Депутат фракції «БПП «Солідарність» в Конотопській районній раді Микола Горбенко провів виїзний особистий прийом громадян в селах Салтикове, Курилівка і Рокитне (Дубов’язівська ОТГ).

Зокрема, мешканці Салтикового озвучили перед депутатом прохання стосовно поліпшення санітарно-технічного стану місцевого ставка (очищення водойми від мулу), часткової заміни вікон на пластикові в освітньому закладі та придбання стільців для місцевого будинку культури.

Жителі Рокитного звернулися до Миколи Горбенка з питанням ремонту місцевого лікувального закладу.

У ході діалогу з депутатом жителі Курилівки звернулися з пропозицією щодо можливості відкриття в селі філії відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, а також з проханням покращення дорожнього сполучення між Курилівкою, центром ОТГ (с.Сім’янівка) та Конотопом.

«Ми повинні докладати максимум зусиль для розвитку наших об’єднаних територіальних громад, працювати так, щоб співпраця між районною владою та ОТГ була прикладом для інших, а головне – щоб жителі району реально відчували, що влада працює для них», – переконаний Микола Горбенко.

Окремі проблемні питання Миколою Миколайовичем взяті під особистий контроль.

ПриемГорб.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України