Сумська територіальна організація

DSCN1726

За ініціативи Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» був організований та проведений традиційний районний шкільний турнір з настільного тенісу.

Учасниками змагань стали команди юних тенісистів з усього Роменського району. Як відзначила суддівська колегія, з кожним роком зростає рівень та майстерність учасників змагань. У напружених змаганнях «золото» і головний Кубок дістався команді школярів з Пустовійтівської середньої школи, «срібло» вибороли тенісисти з села Бобрик.

В якості призів для учасників змагань партійцями були підготовлені подарунки  з логотипом «БПП «Солідарність» та солодощі.

DSC_1135 DSC_1139

Привітав переможців голова Роменської міської організації «Солідарності» Володимир Роздобудько. «Молоді спортсмени приїхали на ці змагання, щоб в майбутньому стати гордістю нашої країни. Ми сподіваємося, що це майбутні олімпійські чемпіони, чемпіони світу, Європи та України. Подібні турніри для молоді – є доброю традицією, тому місцева «БПП «Солідарність» постійно долучається до їх проведення», – сказав він у своєму виступі.

DSC_1153

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України