Сумська територіальна організація

media-share-0-02-05-db76f6c5a7ef8d4b0e63e53daecddb73c401eba63aaf4ad1fbcc26c9fe9bd35c-Picture

За ініціативи депутата «БПП «Солідарність» Липоводолинської районної ради Олени Шталтовної в селі Русанівка зібрались керівники району, місцеві аграрії та жителі села для вирішення невідкладних питань, що стосуються соціального розвитку громади.  

На зустріч були винесені два питання – виділення недостаючих коштів для виготовлення генерального плану с. Русанівка та фінансова підтримка для покращеного функціонування  місцевого НВК.

Після довгих дебатів та пропозицій вирішили суму, якої не вистачає для виготовлення генплану розприділити у процентному відношенні до землі, яку використовують місцеві аграрії-орендарі. Також аграрії вирішили підтримати матеріально перший клас, який функціонуватиме за програмою НУШ (нової української школи). Всі ці питання Олена Миколаївна тримає на особистому контролі.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України