Сумська територіальна організація

DSC_1191

Партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» продовжують відправляти допомогу військовим в зону АТО. Так, наприкінці лютого на Схід поїхав черговий гуманітарний вантаж, який збирали в громадській приймальні місцеві активісти впродовж місяця. Це продукти харчування, одяг, взуття, побутова хімія, тощо.

Роменські волонтери не припиняють тримати зв’язок з військовими на Сході, вони знають що саме необхідно на даний час хлопцям. У черговому гуманітарному вантажі багато  будівельних інструментів.

«Ситуація на Сході досить складна, та наші воїни стоять на охороні кордонів країни. Нам, ні в якому разі, про них не можна забувати. Гуманітарний вантаж – це не лише продуктова допомога, а перш за все – моральна і душевна підтримка  в бійцям бойового духу», – розповіли партійці Роменської міської організації «БПП «Солідарність».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України