Сумська територіальна організація

20180115_145700

В Тростянецькому районі кожен АТОвець знає, куди можна звернутись за допомогою по вирішенню соціальних питань. Ветерани АТО звертаються в громадську приймальню партії «БПП «Солідарність» знаючи, що саме тут вони отримають практичну допомогу.

За останнє півріччя близько п’ятидесяти захисників України з Тростянецького району  отримали земельні ділянки по 2 га під ведення особистого селянського господарства та отримують близько 7000 грн. Такі кошти значно покращують матеріальне становище. Так, на днях до партійців БПП завітав військовослужбовець Андрій  Гребіник, який отримав з рук голови Тростянецької районної організації державний документ «Витяг на право приватної власності на землю» та договір оренди. В невимушеному спілкуванні за чашкою кави військовий розповів про свою службу, а голова Тростянецької районної організації  доступно розповів про політичну ситуацію в країні та реформи, які відбуваються в державі. По закінченні зустрічі Андрій подякував партійцям за допомогу.

20180115_150059

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України