Сумська територіальна організація

Комісія

В Конотопській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, екології, будівництва, транспорту та зв’язку, яку провів голова комісії, депутат від БПП «Солідарність» Микола Клінушин.

В ході роботи комісії були розглянуті питання «Про районну програму розвитку малого підприємства в районі в 2017-2020 роках».

Депутати обговорили це питання та внесли зміни до нього і направили проект рішення на розгляд 24 сесії Конотопської районної ради 7-го скликання.

Також члени комісії обговорили і направили на розгляд сесії проект рішення  про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України