Сумська територіальна організація

лушники 2

На пропозицію ветерана АТО депутати завітали в село Лушники Шосткинського району, де й зустрілися з демобілізованим бійцем. Обговорили питання організації дитячого літнього відпочинку.

«За пропозицією бійця АТО ми з комісією оглянули приміщення колишньої школи на предмет її придатності до використання в якості бази відпочинку. Колеги – депутати підтримали цю ідею. На пленарних засіданнях районної та міської рад були прийняті відповідні рішення про передачу на баланс м. Шостка цієї будівлі. Тож у найближчому майбутньому ми будемо пропонувати розпочати проектні та організаційні роботи»,, – зазначив депутат від «БПП «Солідарність» В’ячеслав Медвідь.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України